شور و شیرین

درباره ما

دانستنی

بخوانید

استفاده از آجیل، دانه های مغزی و خشکبار از دیرباز در فرهنگ و رسوم ما ایرانیان موجود بوده است، به گونه ایی که اکنون ما نیز همچون نیاکان خود در اعیاد باستانی چون نوروز و شب یلدا همچنان بر سفره خود از این مواد خوراکی با ارزش استفاده می کنیم.

دانه های مغزی و آجیل مواد خوراکی پر کالری هستند و حاوی منابعی چون  اسید چرب امگا ۳، چربی تک غیراشباع و چربی چند غیراشباع، فیبر غذایی، ویتامین A، B و E ، مواد معدنی (پتاسیم، منیزیم، کلسیم و آهن)، آرجنین و سایر مواد مفید دیگر است. از این رو استفاده از این مواد غذایی در سبد غذایی ما برای سلامتی بسیار مفید است.

ما کی هستیم؟

بخوانید

با توجه به اهمیت غذایی آجیل و خشکبار و روند تصاعدی در افزایش قیمت این دست از مواد غذایی و سواستفاده افراد سودجو تیم شور و شیرین به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه عرضه آجیل، خشکبار، میوه های خشک و مواد مغذی مخصوص صبحانه به صورت عمده فروشی یا خرید جزئی با ارائه با کیفیت ترین مواد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی شور و شیرین ، با مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین محصولات سهمی در بهبود کیفیت رژیم غذایی هم وطنان عزیز داشته باشیم و طعم دلنشینی از شور و شیرین را بر خاطرتان حک نماییم.

طراحی

راحتی در انتخاب محصولات
دسته بندی مناسب هر محصول
مشاهده قیمت و ارسال به سراسر کشور

نوآوری

خریدی آسوده بدون نیاز به حضور در فروشگاه
انتخاب محصولی درجه یک و با کیفیت
تنها با یک کلیک ساده

دقت

خرید امن و با خیال آسوده
با بالاترین دقت و امن ترین سیستم
پرداخت بانکی

تیم ما

خبرنامه عضو شید!

فقط یک ثانیه طول می کشد تا اولین نفری باشد که در مورد آخرین اخبار ما می داند

    در اینستاگرام ما را دنبال کنید